motiWas Bilinçaltı Programlama Nedir?


Subliminal(Bilinçaltı) Programlama ile istenmeyen yönlerimizi değiştirmek mümkündür.

Yıllardır yurtdışında üniversitelerin bünyesinde kurulmuş olan Parapsikoloji kürsülerinde yürütülen çalışmalarla bunun mümkün olduğu kanıtlanmış durumdadır.

“Bilinçaltı Programlama” yönteminin çalıştığını kanıtlayan yurtdışında pek çok örnek vardır. Bu yöntem görsel olarak da uygulanabilmektedir. Bunu sinema filmlerinde bizim farketmeyeceğimiz şekilde film arasına reklam koyarak ilk deneyen firmalardan biri bir kola firmasıydı. Film arasında insanların canı farkında olmadan kola istemekteydi. Daha sonra görsel ve sesli olarak bu yöntem kullanıldı ve başarı oranının küçümsenemeyecek boyutlarda olduğu gözlendi.

Başarı oranının bu denli yüksek olması birçok ticari kuruluşu kendi mallarını tüketiciye bu yöntemle pazarlamasına yöneltti. Televizyonlarda, radyolarda, alışveriş merkezlerinde bu yöntem kullanılmaktadır. Ancak kişilerin seçim şansını ortadan kaldırdığı ve özgürlüklerine müdahale olarak değerlendirildiği için birçok ülkede bu tekniğin reklamlarda kullanılması yasaklanmıştır. 1964`te İngiltere, 1974`te ABD olmak üzere dünyadaki 55 ülke insanlarını bu tekniklere karşı korumaya almıştır. Bu tekniğin kullanımının yasaklanması şunun kesin kanıtıdır: Bu teknik sonuç veriyor. Etkili olmasa yasaklanmasına da gerek olmazdı. Kişi kendi isteği ile alıp kullanırsa yasak değildir. Yasak olan insanlara haberi olmadan uygulamaktır.

Bilinçaltı programlama

Bu teknik bir insanın bilinçaltına ona farkettirmeden bazı emirlerin yerleştirilme prensibine dayanır. Bilinçaltı Programlama (Subliminal Programming) adı verilen bu teknik, yine yurtdışında uzun yıllardır insanların yararına da kullanılmış ve halen kullanılmaya devam etmektedir. İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri vardır.

Kulağımızın duyamayacağı frekansları aslında beynimiz duyar. Ve bilincimizin engeline takılmaksızın direkt bilnçaltımıza ulaşır. Her ne kadar ülkemizde henüz çok fazla bilinmese de, yurtdışında Subliminal Mesaj Tekniği çok uzun yıllardır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Subliminal mesajı kısaca "kişinin bilinçaltına gönderilen gizli mesaj" olarak tanımlayabiliriz. Kişinin bilinçaltına subliminal mesaj göndermenin bir çok yolu var. Bunları sesli, görsel ve yazı olarak aktarabiliriz. Bunlardan en çok kullanılanı dijital ses dosyalarına gömülen mesajlardır. Üzerinde oynanabilirliği ve işlenilmesi ve yayılması daha kolay olduğundan MP3 dosyaları gizli mesaj için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Eğer siz bir müzik parçasını rahatça duyabiliyorsanız bu sizin duyabileceğiniz frekans aralığında olduğunu gösterir. İnsan beyninin algısı ise daha düşük ya da daha yüksek frekansları algılayabilecek kapasitededir. Subliminal mesaj içeren bir MP3`ü kulağınızla dinlersiniz, ancak içindeki gizli mesajı beyniniz dinler. Bu esnada kulağınız hiçbir şey duymaz.


Binoral Çiftsesli darbeler (Binaural beats)
Bu metotla her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. Aradaki fark, 7.5 hz. olan alfa frekansına denk gelir. Bu da bilinçaltı programlaması için kullanılan en uygun frekanstır. Böylelikle beyin dalgalarının Alfa Ritmine girmesi ve emirleri daha alıcı hale gelmesi sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için kulaklık kullanılması gerekmektedir.

motiWas bir ‘bilinçaltı mesaj’ sistemidir.

Bilinçli aklımızın kavrayıp, bilinçaltımızın inandığı şeyler gerçekleşir. Böylesine büyük bir güce sahip olduğumuzun çoğu zaman farkında değilizdir.

Ne var ki artık hayatımızda motiWas var ve motiWas ile bu gücü kullanma zamanı geldi!

Amacınıza uygun bir motiWas ürünü ile siz de hayatın tadını arttırarak tadabilirsiniz.

motiWas Başarısının Sırrı

“Aklınız neyi kabul edip inanıyorsa, onu gerçekleştirebilir” der. Napoleon Hill.

Bilinçatımızdan, bilinçli aklımıza gönderilen pozitif etkilerle hedeflerimize ulaşmak! motiWas sırrı sadece budur.

Eski Yunanda hastaları bir tünelden geçirirler ve kulağına ‘iyileşeceksin’ diye fısıldarlarmış,
motiWas amaçlarımıza ulaşmak için, bilinçaltımızda motivasyon, özgüven ve kontrol mekanizmasını kurarak emin adımlarla amacımıza ulaşmamızı sağlar.

Son teknoloji ve güncel teoriler doğrultusunda binaural frekansları ( bio-ritim ) da kullanarak, akademiksel bilgiler doğrultusunda hazırlanır ve sizlere sunulur.

Peki Siz ne için tercih ederdiniz?
Başarı, iktidar, zayıflama, pembe rüyalar ,sigarayı bırakmak, sınavlarda üstün başarı ? Ya da Romantik bir Aşk…
Artık motiWas var siz sadece bir seçim yapın…

motiWas Sağlıklı Kilo Verme

Çok kez Pazartesi diyete başlamış, Çarşamba bitirmişizdir, forma girmek için bir çok şey yapıp kısa zaman için başarılı olsa da uzun vadede başaramamışızdır.

Ne denemiş olursak olalım, hangi yöntemi kullanmış olursak olalım bizi hedefimizden alıkoyan özünde ne idi?
motiWas bir mucize değildir, bilimsel bir gerçektir.

Sağlıklı gıdaları yemeyi gerçekten sevdiğimizi, spor yapmaktan büyük haz duyduğumuzu, acur cuburu hiç sevmediğimizi,her günümüzün mutlu geçtiğini düşünelim; dahası buna bir de uyguladığımız mantıklı bir diyeti kattığımızı düşünelim.

Şimdi bizi incelmekten kim alıkoyabilir?

motiWas bizi, sağlıklı gıdalar yemek, spor yapmak, sağlıksız gıdalardan uzak tutmak yönünde motive eder ve bu motivasyonumuzu uzun süre korumamızı sağlar (bunları severek yaparız) ; zayıflayabileceğimiz yönünde özgüvenimizi tazeler , zayıflamak için ‘kontrol bende’ mekanizmasını işletir.

İçimizden gelen bu duygular ile amacımıza ulaşmak elbette kolay olacaktır.

Siz ne kadar incelmek istersiniz buna karar verin?

motiWas İle Sigarayı Bırakma

Sigara kesinlikle bırakılması gereken bir alışkanlıktır. Bırakmayı düşünmüyorsanız size en yakın sigarayla savaş derneğine başvurmanızı rica ediyoruz.

Daha önce sigarayı bırakmaya çalışmış iseniz, sizi zorlayan en önemli şeyin ne olduğunu bir düşünün? Tabi ki sigara içme isteği…

motiWas, sizin sigara ile olan mücadelenizde bilinçaltınızda destekler.
Canımızın sigara içmek istemediğini düşünün. Bunu çok kolay bir şekilde yapacağımız yönünde özgüvenimizin olduğunu ve sigarayı bırakmak için gücün bizde olduğunu düşünün.

Sigarayı bırakmak daha kolay olmaz mıydı?

motiWas bilinçaltımızda bu duyguları oluşturur ve bilinçli aklımıza bu yönde pozitif etki gönderir. ‘ Başladık bir kere ‘ kaderciliği yerine hayatın gerçek tadını çıkarırız.

motiWas ile sigarayı önce aklımızda bırakır, sigarasız çok daha sağlıklı olacağımızı başkaları değil, sezilerimiz bize söyler ve her geçen gün sigaradan uzaklaştığımızı hissederiz.

Bu duygularla başarımız kaçınılmaz olacaktır.

Sigarayı bugün bırakalım mı?

motiWas'ın Diğer Kullanım Alanları

motiWas ın bu uygulamalalarından başka, Avrupa ve Amerikada kullanılan birçok uygulaması vardır.

Bu broşürde değindiğimiz uygulamalardan başka;

Eğitim, Uykusuzluk, Cinsel gücü artırma, Aşk Tazeleme ( Çiftler için ), Yenilenmiş Özgüven, Topluluk Karşısında Konuşabilme kabiliyeti kazanma, Affetme, Satış ve Pazarlama çalışanları için İş Hayatında Başarı, Pozitif Düşünce.

Kayıt Teknikleri
Binoral vuruşlar (Binaural beats)

Bu metotla her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. Aradaki fark, 7.5 hz. olan alfa frekansına denk gelir. Bu da bilinçaltı programlaması için kullanılan en uygun frekanstır. Böylelikle beyin dalgalarının Alfa Ritmine girmesi ve telkinleri daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için kulaklık kullanılması gerekmektedir.

1.Saf Bilinçaltı telkin (Pure subliminal)
Kulağımızın duyma sınırlarının dışındaki bir frekansta kaydedien telkinler müziğin ardına gizlenmiştir. Bilinçaltımız bilincin hiç bir engeline takılmayan bu telkinsel kalıpları alır ve kendindeki olumsuz kalıplarla değiştirir. Böylelikle ve içsel değişim işlemini başlatır. Alfa frekansı desteklidir.

2.Ters mesaj (Reverse messages)
Telkinler bilgisayarda terse çevrilerek kaydedilir. Telkinler anlaşılmaz bir hale getirilerek bilinç engeli aşılır. Bilincimizin algılamasına mümkün olmayan bu telkinleri bilinçaltımız kolaylıkla algılayabilecek güce sahiptir. Mesajlar müziğin ardındadır. Alfa frekansı desteklidir.

3.Karışık Stereo (Stereo confusion)
Her iki kulaktan aynı anda farklı telkinler gönderilir. Bilincimiz bu karışıklıktan dolayı telkinleri algılayamaz. Ama bilinçaltı yarım milyon bilgisayar gücündedir ve bunları kolaylıkla çözümleyebilir. Bilinçaltı her iki mesajı da kolaylıkla algılamaktadır. Mesajlar müziğin ardındadır. Alfa frekansı desteklidir. Kulaklık kullanılması gerekmektedir.

4.Hızlandırılmış telkin (Fast subliminal)
Bu teknikte ise emirler hızlı okunarak bilinçaltına ulaştırılır. Bilncimiz bu hızı aalgılayamaz ve aşılmış olur.

Bilinç Altı Programlama CD'leri Nasıl Çalışır?

Bilinçaltı bilincimizin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı Programlama normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Amaç bilincimizin engeline takılmadan emri direkt bilinçaltımıza iletmektir. Böylece emir bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direkt kabul edilecektir. Bilinçaltı Programlama CD'leri özel olarak hazırlanmakta ve kaydedilmektedir. Türkiye'de ilk kez hazırlanan programlar yurt dışında bu işin profesyoneli teknik danışman kuruluşumuzun testlerinden geçirilip onay alındıktan sonra size sunulmaktadır.

Nasıl Dinlemeliyim?

Bilinçaltı Programlama CD'lerini, genel olarak, sadece akşam yatmadan önce dinlemeniz gerekmektedir.

Akşam yatmadan önce kendinizi gevşeterek ve rahatlamış bir hal içinde dinleyebilirsiniz.

İsterseniz tüm teknikleri arka arkaya dinleyebilirsiniz. Gündüz dinleme yapmayınız.

Hangi sıklıkla dinlemeliyim?
21 gün dinledikten sonra 1 hafta ara vereceksiniz. Ve bu periyodu toplam 3 kez tekrar edeceksiniz. (3x21)

Neden 1 hafta ara vermem gerekiyor?
Bu bilinaçtı enerjinizin dışa vurumu için gerekli ve şart olan süredir.

3 x 21 lik periyotta istediğim sonucu alamazsam ne yapmam gerekir?
Periyodu tekrar edebilirsiniz ama göreceksiniz ki buna gerek kalmayacak. Gerek duyarsanız aynı periyodu birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

Faydasını ne zaman görmeye başlarım? 
Birinci hafta içinde bu gücü hissedeceksiniz. 

Zararı var mıdır? 
Bu tekniğin hiç bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Geleceğin beyin teknolojisi olarak tanımlanan bilinçaltı telkinleri dünyada pek çok insan tarafından kullanılıyor.Kişisel gelişim uzmanları tarafından da kullanılıyor ve tavsiye ediliyor.Bir çok ünlü bu yöntemle kendisini geliştirmeye çalışıyor.Amerika'da cd marketlerde mutlaka bulunan ürünler arasında yer alıyor.

Hayatınızda bir fark yaratın, bu farkı herkes farketsin.